Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ nominuota „Sitecore“ EMEA metų partnerio apdovanojimui

„Macaw“ nominuota „Sitecore“ EMEA metų partnerio apdovanojimui

Nyderlandų informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros agentūra „Macaw“ buvo nominuota garbingam „Sitecore“ EMEA metų partnerio apdovanojimui (EMEA – Europos, Artimųjų rytų ir Afrikos regionas).

Šis apdovanojimas skiriamas bendrovei, kuri dirbdama su platforma „Sitecore“ pasiekė išskirtinai geriausius rezultatus. Nuo 2017-ųjų metų „Macaw“ turi savo biurą ir Vilniuje.

Kaip teigia „Macaw“ vadovas Williamas van der Pijlas, ši nominacija – sėkmingos partnerystės su „Sitecore“ įrodymas.

„Labai džiaugiamės šia nominacija, nes ji patvirtina mūsų sėkmingą partnerystę su „Sitecore“. Taikydami pažangius sprendimus ir technologijas galime duoti naudos mūsų klientų verslui“, – sako W. van der Pijlas.

Vertinant „Sitecore“ metų partnerį, daug dėmesio skiriama įmonės gebėjimui pasiūlyti klientams geriausius sprendimus, kurie užtikrintų platformos „Sitecore“ maksimalų funkcionalumą ir padėtų sėkmingai veikti skaitmeninėje erdvėje išnaudojant visas „Sitecore“ galimybes. Vertinant partnerius daug dėmesio skiriama sistemos diegimo efektyvumui, specialistų profesionalumui ir patirčiai dirbant su „Sitecore“ sprendimais.

Šiais metais bus teikiami trijų kategorijų „Sitecore“ apdovanojimai:

  • „Sitecore“ metų partneris,
  • „Excellence in Solution Delivery“,
  • „Excellence in Product Expertise“.

2001-aisiais metais Danijoje įkurta bendrovė „Sitecore“ buvo viena pirmųjų, pradėjusių siūlyti inovatyvius sprendimus interneto svetainėms. Vos per kelerius metus įmonė tapo viena žinomiausių visame pasaulyje, o jos sprendimus pradėjo naudoti didžiosios korporacijos.

Galvojate apie karjerą Macaw bendrovėje?
Karjera