Macaw.lt/Apie mus/Partneriai

Partneriai

Džiaugiamės turėdami patikimus partnerius, kuriems padedant galime savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas.

macaw partnerships

Microsoft

„Microsoft“ yra didžiausias programinės įrangos gamintojas pasaulyje. Būdami auksiniu „Microsoft“ partneriu, savo klientams galime pasiūlyti beveik visus „Microsoft“ sprendimus su techniniu palaikymu.

Sitecore

Bendrovė „Macaw“ yra platininis „Sitecore“ partneris, todėl savo klientams gali pasiūlyti platų spektrą „Sitecore“ sistemos paslaugų. Dirbdami su „Sitecore“ bendrove, klientams galime pritaikyti geriausius skaitmeninės rinkodaros, elektroninės komercijos, rinkodaros optimizavimo ir kitus sprendimus.

Aviva Solutions

Eindhovene įsikūrusi bendrovė teikia visas internetinės rinkodaros paslaugas naudodama „Microsoft“ technologijas. Naudodama „Sitecore“ platformą, „Aviva Solutions“ yra sukūrusi ne vieną inovatyvų „Sitecore“ elektroninės komercijos įrankį, kuris padeda klientams sutaupyti daug laiko ir pinigų.

Nintex

Bendrovė „Nintex“ kuria automatizuotas sistemas, kurios leidžia vartotojams daug lengviau ir paprasčiau naudotis „Office 365“, „Sharepoint“ ir „Nintex Workflow Cloud“ sistemomis. Bendrovė „Macaw“ jau daugelį metų yra sertifikuotas „Nintex“ partneris, todėl mes galime savo klientams pasiūlyti įvairius sprendimus diegiant ir naudojant „Nintex“ technologijas.

The Cue

Kartu su partneriu „The Cue“ klientams siūlome plačias „Microsoft Office 365“ naudojimo galimybes. Džiaugiamės galėdami tobulėti kartu su „The Cue“ ir tikime, kad mūsų bendras darbas yra naudingas tiek mūsų klientams, tiek abiem bendrovėms.

Barracuda

Sistemų saugumas – vienas svarbiausių mūsų darbe. Kartu su partneriais bendrove „Barracuda“, diegdami naujausias tinklo užkardas, šlamšto filtrus, antivirusines sistemas, SSL, VPN ir kitas technologijas, rūpinamės savo klientų informacinių technologijų saugumu ir patikimumu.

ValueBlue

Bendrovė „ValuaBlue“ yra auksinis „Microsoft“ debesijos technologijų ir duomenų sistemų partneris.