Macaw.lt/Naujienos/Prestižiniame „Great Place to Work“ reitinge „Macaw“ pakilo į ketvirtąją vietą

Prestižiniame „Great Place to Work“ reitinge „Macaw“ pakilo į ketvirtąją vietą

Informacinių technologijų ir rinkodaros agentūra „Macaw“ pateko tarp penkių geriausių darbdavių Nyderlanduose – tai skelbia pasaulinį pripažinimą pelnęs „Great Place to Work“ institutas, kuris kiekvienais metais sudaro geriausių darbdavių reitingus.

Paskutinius dvejus metus didelių įmonių kategorijoje bendrovė buvo septinta ir šešta, o šiais metais pakilo į ketvirtą vietą.

Pasitikėjimas ir vadovavimas

„Great Place to Work“ institutas jau ilgiau nei 35 metus atlieka darbuotojų pasitenkinimo darbdaviais apklausas daugiau nei 60-tyje šalių. Reitingas sudaromas remiantis pasitikėjimo indeksu (jį sudaro darbuotojų nuomonė apie įmonę, aplinką ir vadovybės darbą, psichologinę aplinką darbo vietoje). „Great Place to Work“ didelį dėmesį skira ir įmonės kultūros politikai. Anot reitingo sudarytojų, sąrašo viršuje esančių įmonių darbuotojai darbe jaučiasi saugesni, o tai teigiamai veikia jų produktyvumą ir įmonės rezultatus.

Tyrimas

„Macaw“ kiekvienais metais dalyvauja „Great Place to Work Survey“ apklausoje – tai padeda geriau suprasti darbuotojų poreikius ir leidžia sparčiau tobulinti vidinę organizacijos kultūrą. Apklausa rodo, kad didžioji dalis „Macaw“ darbuotojų įsitikinę, jog bendrovėje su jais elgiamasi sąžiningai. Net 89 proc. darbuotojų mano, kad gali pasikliauti kolegomis ir jaustis savimi. 88 proc. įmonės darbuotojų „Macaw“ laiko puikia vieta dirbti – tai yra 3 proc. daugiau nei visų apklausoje dalyvavusių įmonių vidurkis. 84 proc. darbuotojų teigia, kad įmonė skatina juos derinti darbą su laisvalaikiu ir išlaikyti pusiausvyrą. Pagrindinis rodiklis – bendras pasitikėjimo indeksas – yra 80 proc. Tai yra 10 proc. daugiau už vidurkį.

Padėka darbuotojams

„Didžiuojuosi kaip povas! Kitaip to apibūdinti negaliu“, – sako „Macaw“ finansų direktorius Ronaldas van Esas. – Pastaraisiais metais įrodėme, kad įmonė turi unikalų DNR. Tai didelis bendruomeniškumo ir atsakomybės jausmas, stiprus noras sėkmingai dirbti komandoje, pozityvumas ir nuolatinis siekis tobulėti. Ir sunkiais laikais pavyksta tai išlaikyti ir net sustiprinti, todėl esu labai dėkingas visiems darbuotojams už jų įkvėpimą, atsidavimą ir pozityvumą. Kupini pasitikėjimo ir entuziazmo laukiame, ką mums atneš ateitis. Atrodo, kad su šia komanda galime įveikti visus iššūkius. O jie mums patinka.“

Apie „Great Place to Work“

„Great Place to Work“ veiklą pradėjo 1981 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose, kai vieno žinomiausių to meto leidinių „New York“ vyriausiasis redaktorius paprašė kelių verslo žurnalistų išleisti leidinį apie 100 darbuotojui geriausių Jungtinių Amerikos Valstijų bendrovių. Po kelerių metų panašūs vertinimai pradėti atlikti ir Europoje.

„Great Place to Work“ šiuo metu veikia 60-yje šalių, o apklausose dalyvauja įvairių veiklos sričių ir dydžio bendrovės.

Galvojat apie karjerą mūsų bendrovėje?
Karjera