Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ turi naują tarptautinės plėtros vadovą

„Macaw“ turi naują tarptautinės plėtros vadovą

Internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų bendrovė „Macaw“ paskyrė naują tarptautinės plėtros vadovą.

Internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų bendrovė „Macaw“ paskyrė naują tarptautinės plėtros vadovą. Juo tapo 55-erių metų olandas Geertas Riebergenas. Eidamas šias pareigas G. Rietbergenas bus atsakingas už „Macaw“ integraciją ir strateginių tikslų įgyvendinimą Nyderlanduose, Lietuvoje ir Vokietijoje.

Prieš prisijungdamas prie „Macaw“, G. Rietbergenas nuo 2012 m. dirbo įmonėje „Emakina Group“ ir ėjo vykdančiojo viceprezidento pareigas: buvo atsakingas už bendrovių įsigijimus ir plėtrą Artimuosiuose Rytuose ir Azijoje. Prieš tai olandas buvo bendrovės „Suntzu“ įkūrėjas ir vadovaujantysis partneris. „Emakina“ – viena iš lyderiaujančių internetinės rinkodaros agentūrų visoje Europoje.

Tarptautinė organizacija

Šiuo metu bendrovėje „Macaw“ trijose šalyse – Nyderlanduose, Vokietijoje ir Lietuvoje – dirba 450 specialistų, o iki 2025 metų pabaigos bendrovė ketina išsiplėsti iki 1000 darbuotojų. Kovo pradžioje paskelbta, kad „Macaw“ sėkmingai įsigijo Vokietijos bendrovę „Netzkern“. Anot „Macaw“ atstovų, šis strateginis žingsnis leido olandų bendrovei tapti didžiausia su „Sitecore“ technologijomis dirbančia įmone Vokietijoje.

„Macaw“ atstovai teigia, kad bendrovė ir toliau ketina tęsti plėtrą tiek didindama dabartinius biurus Nyderlanduose, Vokietijoje ir Lietuvoje, tiek ir įsigydama įmones, kurios dirba su „Microsoft“ ir „Sitecore“ technologijomis, užsiima duomenų analitika ir kuria skaitmenizacijos sprendimus.

Sėkmingas bendradarbiavimas

„Geertas turi didelę darbo su įmonėmis, dirbančiomis ne vienoje, bet keliose šalyse, patirtį, taip pat daug patirties su panašaus tipo kaip „Macaw“ įmonėmis“, – sako „Macaw“ vadovas Williamas van der Pijlas.

„Jis puikiai išmano ir žino, kaip skatinti bendrovių veiklą ir augimą skirtingose šalyse. Jo patirtis duos mums daug naudos įgyvendinant strategiją „Macaw25“. Geertas bus atsakingas už mūsų organizacijų skirtingose šalyse pritaikymą ir standartizaciją bei profesionalumo užtikrinimą. Matydamas jo ryžtą ir pažangų požiūrį, esu įsitikinęs, kad mūsų bendradrbiavimas bus tikrai sėkmingas“, – sako W. van der Pijlas.

Unikali į žmones orientuota kultūra

Naujasis tarptautinės plėtros vadovas sako, kad „Macaw“ – puikią reputaciją turinti novatoriška įmonė. Lemiamas veiksnys sutikti dirbti su „Macaw“ buvo unikali ir į žmones orientuota bendrovės kultūra arba, kaip jūs sakote, „Macaw DNR“. Čia matau daug galimybių tobulėti siekiant geriausių rezultatų. Man ypač patinka ir tai, kad naujieji investuotojai „Avedon Capital“ taip pat dirba vadovaudamiesi strategija „Pirk ir kurk“. Tai veikia kaip tikras magnetas. Labai tikiuosi, kad galėsiu sustiprinti ir pasidalyti savo patirtimi ir kad šis naujas mano etapas bus sėkmingas.“

Apie bendrovę „Macaw“

Nyderlandų bendrovė „Macaw“ jau dvidešimt penkerius metus sėkmingai dirba internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų srityse, savo klientams siūlo duomenų analitikos, elektroninės prekybos, debesijos ir kitus integruotus skaitmeninius ir rinkodaros sprendimus verslui. „Macaw“ yra „Microsoft“ ir „Sitecore“ partnerė. Nyderlandų bendrovė dirba su tokiomis žinomomis įmonėmis, kaip „Heineken“, „Eneco“ ir „Henkel“. Iš viso bendrovėje dirba 450 specialistų Nyderlanduose, Lietuvoje ir Vokietijoje. Planuojama, kad iki 2025-ųjų metų įmonės darbuotojų skaičius išaugs iki 1000.

Galvojate apie karjerą Macaw bendrovėje?
Karjera