Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ pelnė dar vieną „Microsoft“ įvertinimą

„Macaw“ pelnė dar vieną „Microsoft“ įvertinimą

Lietuvoje padalinį turinti Nyderlandų informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros agentūra „Macaw“ kompiuterinės įrangos korporacijos „Microsoft“ buvo oficialiai pripažinta specializuota partnere diegiant ir dirbant su „Microsoft Azure“ platformos projektais.

Savo patikimiausiems partneriams „Microsoft“ suteikia skirtingas specializacijas, vieną jų – „Analytics on Microsoft Azure advanced“ – pelnė ir „Macaw“.

„Advanced specializations“ pripažinimą turinčios bendrovės įrodo, kad jau ne vienus metus profesionaliai dirba su įvairiais „Microsoft“ sprendimais ir turi įvairaus dydžio projektų įgyvendinimo patirties. Kaip teigia „Macaw“ atstovai, norinčios gauti šią „Microsoft“ specializaciją, įmonės privalo atitikti aukštus reikalavimus – darbuotojai turi turėti ilgametę darbo su „Microsoft Azure“ platforma patirtį, o pati įmonė turi būti įgyvendinusi ne vieną sėkmingą projektą Be to, turi būti atliktas įmonės sistemų planavimo ir diegimo patikros auditas, kurį „Macaw“ sėkmingai ir išlaikė.

Tikslas – padėti įmonėms transformuoti jų procesus

Duomenų kaupimas ir jų sėkmingas panaudojimas šiuolaikiniams verslams tampa nemenku iššūkiu. Ekspertai teigia, kad įmonės supranta duomenų ir jų analizės naudą, turi pasirengę įvairias strategijas, bet didžiausias iššūkis – jų įgyvendinimas. Todėl verslui svarbu rasti patikimus partnerius, kurie turi patirties įgyvendinant projektus naudojant „Azure Synapse Analytics“, „Azure Data Lake“, „Azure Data Factory“ ir „Azure Databricks“ platformas.

„Analytics on Microsoft Azure advanced“ specializaciją pelniusios įmonės geba verslams profesionaliai ir patikimai integruoti įvairias duomenų analitikos platformas, kurios kasdieniams darbams padeda greitai ir efektyviai išnaudoti didžiuosius duomenis.

„Esame labai patenkinti šiuo pripažinimu“, – sako Michelis Heijmanas, „Macaw“ vyresnysis technologijų konsultantas.

„Tai tik dar kartą patvirtina, kad mūsų sukaupta patirtis dirbant su platforma „Microsoft Azure“ išskiria mus iš tokius technologinius sprendimus siūlančių įmonių. Jau ne vienus metus siūlome įmonėms inovatyvius, novatoriškus ir saugius sprendimus, visiškai atitinkančius jų poreikius ir lūkesčius. Be to, esame ne tik projektų įgyvendintojai, bet ir patariame įmonėms, kokiu keliu eiti, kad jos galėtų kuo sėkmingiau išnaudoti visas turimas savo galimybes“, – sako „Macaw“ atstovas.

„Microsoft“ korporacijos viceprezidentas Rodney Clarkas teigia, kad „Analytics on Microsoft Azure advanced specialization“ parodo geriausius „Microsoft“ partnerius: „Šis vertinimas išryškina partnerius, kuriuos galima laikyti geriausiais kuriant inovatyvius duomenų analizės sprendimus. „Macaw“ parodė, kad turi ir įgūdžių, ir patirties, ir gali padėti klientams saugiai ir patikimai įgyvendinti tokio tipo duomenų projektus.

Apie bendrovę „Macaw“

Nyderlandų bendrovė „Macaw“ jau dvidešimt penkerius metus sėkmingai dirba internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų srityse, savo klientams siūlo duomenų analitikos, elektroninės prekybos, debesijos ir kitus integruotus skaitmeninius ir rinkodaros sprendimus verslui. „Macaw“ yra „Microsoft“ ir „Sitecore“ partnerė. Nyderlandų bendrovė dirba su tokiomis žinomomis įmonėmis, kaip „Heineken“, „Eneco“ ir „Henkel“. Iš viso bendrovėje dirba 450 specialistų Nyderlanduose, Lietuvoje ir Vokietijoje. Planuojama, kad iki 2025-ųjų metų įmonės darbuotojų skaičius išaugs iki 1000.