Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ – tarp penkių geriausių internetinės rinkodaros ir e. komercijos agentūrų Nyderlanduose

„Macaw“ – tarp penkių geriausių internetinės rinkodaros ir e. komercijos agentūrų Nyderlanduose

Nyderlandų informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros agentūra „Macaw“ savo šalyje buvo pripažinta viena geriausių šios srities įmonių.

Kiekvienais metais rinkodaros naujienų portalas „Emerce“ ir nepriklausoma tyrimų bendrovė „Motivaction“ atlieka tyrimą: analizuoja internetinės rinkodaros ir e. komercijos paslaugas teikiančių bendrovių veiklą. 2020 metais „Full service Digital agency“ kategorijoje Nyderlanduose „Macaw“ užėmė dvidešimtąją vietą, o šiais metais pakilo per penkiolika pozicijų ir naujausiame reitinge užimą aukštą penktą vietą.

Įmonės vadovas Williamas van der Pijlis teigia, kad toks šuolis viename autoritetingiausių reitingų Nyderlanduose susijęs su įmonės plėtra ir klientų pasitikėjimu: „Turėdami 450 darbuotojų Nyderlanduose, Vokietijoje ir Lietuvoje, klientams galime pasiūlyti unikalias paslaugas – e. komercijos sprendimus verslui taikant visiškai integruotas informacines technologijas.“

„Įmonės kreipiasi į mus pagalbos, nes joms reikia kompleksinių sprendimų. Esame unikali bendrovė, nes klientams galime pasiūlyti įvairių sričių patirtį – nuo kūrybinių procesų iki sudėtingų techninių IT sprendimų. Tai leidžia mums pasiekti labai gerų rezultatų ir kartu klientams galime suteikti daugiau galimybių“, – sako „Macaw“ vadovas.

„Emerce“ – vienas didžiausių Nyderlandų interneto portalų apie internetinę rinkodarą, komunikaciją ir e. prekybą.

2021-ųjų metų pradžioje „Macaw“ paskelbė apie naujo investuotojo atėjimą, kuriuo tapo privataus kapitalo bendrovė „Avedon Capital Partners“. Naujasis investuotojas olandų bendrovei padės įgyvendinti ambicingus plėtros planus iki 2025-ųjų metų tapti lyderiaujančia bendrove Europoje, kuri savo klientams padės dirbti ir įgyvendinti projektus, kuriamus taikant „Microsoft“ ir „Sitecore“ technologijas.

Kovo mėnesį „Macaw“ paskelbė įsigijusi Vokietijos bendrovę „Netzkern“. Anot „Macaw“ atstovų, šis strateginis žingsnis leido olandų bendrovei tapti didžiausia su „Sitecore“ technologijomis dirbančia įmone Vokietijoje.

Nyderlandų bendrovė „Macaw“ jau dvidešimt penkerius metus sėkmingai dirba internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų srityse, savo klientams siūlo duomenų analitikos, elektroninės prekybos, debesijos ir kitus integruotus skaitmeninius ir rinkodaros sprendimus verslui. „Macaw“ yra „Microsoft“ ir „Sitecore“ partnerė. Nyderlandų bendrovė dirba su tokiomis žinomomis įmonėmis, kaip „Heineken“, „Eneco“ ir „Henkel“. Iš viso bendrovėje dirba 350 specialistų Nyderlanduose, Lietuvoje ir Vokietijoje. Planuojama, kad iki 2025-ųjų metų įmonės darbuotojų skaičius išaugs iki 1000.

Galvojate apie karjerą Macaw bendrovėje?
Karjera