Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ įsigijo dar vieną bendrovę Vokietijoje ir tapo didžiausia „Sitecore“ žaidėja regione

„Macaw“ įsigijo dar vieną bendrovę Vokietijoje ir tapo didžiausia „Sitecore“ žaidėja regione

Nyderlandų bendrovė „Macaw“, turinti padalinį ir Vilniuje, toliau vykdo plėtrą ir paskelbė, kad sėkmingai įsigijo Vokietijos bendrovę „Netzkern“. Anot „Macaw“ atstovų, šis strateginis žingsnis leido olandų bendrovei tapti didžiausia su „Sitecore“ technologijomis dirbančia įmone Vokietijoje.

2021-ųjų metų pradžioje „Macaw“ paskelbė, kad turi naujus investuotojus ir iki 2025-ųjų metų planuoja augti trigubai – nuo 350 iki kiek daugiau nei 1000 darbuotojų. Naująja investuotoja tapo privataus kapitalo bendrovė „Avedon Capital Partners“, kuri padės olandų įmonei vykdyti aktyvią plėtrą DACH regione (Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje), aktyviau siūlyti klientams paslaugas ir įgyvendinti projektus dirbant su „Microsoft“ ir „Sitecore“ technologijomis.

Dar 2019-ųjų metų pabaigoje „Macaw“ įsigijo pirmąją bendrovę Vokietijoje – internetinės rinkodaros agentūrą „B+D Interactive“.

2001-aisiais metais įkurtoje bendrovėje „Netzkern“ šiuo metu dirba beveik šimtas darbuotojų Vupertalyje ir Hamburge. Vokietijoje „Netzkern“ patenka tarp penkiasdešimties didžiausių ir geriausių internetinės rinkodaros agentūrų. Ši bendrovė buvo viena pirmųjų visame regione, tapusi auksine „Sitecore“ partnere. Įmonė klientams siūlo paslaugas nuo strategijos kūrimo iki įvairių projektų įgyvendinimo. „Netzkern“ dirba su tokiais klientais, kaip Diuseldorfo oro uostas, Vokietijos energetikos bendrovė „RWE“.

Vokietijos bendrovę prieš dvidešimt metų įkūrė dabartiniai jos vadovai Thomas Golatta ir Danielis Shultenas, kurie ir toliau dirbs įmonėje. Anot bendrovės atstovų, „Netzkern“ 2022- aisiais metais visiškai susijungs su „Macaw Vokietija“.

T.Gallota sako, kad prisijungimą prie „Macaw“ lėmė vis spartesni technologijų rinkos pokyčiai: „Pastarieji dvidešimt metų buvo nuostabūs. Nepaprastai didžiuojamės komanda, kuri įkūrė šią bendrovę, ir žmonėmis, kurie šiandien dirba su mumis. Pastaruosius kelerius metus matėme, kad technologijų ir visas „agentūrinis“ pasaulis stipriai pasikeitė, todėl, norėdami klientams pasiūlyti geriausius sprendimus, turime galvoti apie permainas. „Macaw“ yra puiki bendrovė, atitinkanti mūsų darbo kultūrą ir supratimą apie darbą“, – sako vienas iš bendrovės direktorių T. Golatta.

„Macaw“ vadovas Williamas van der Pijlis teigia, kad „Netzkern“ – profesionalų komanda, kuri „Macaw“ klientams duos daug naudos: „Nuo pat pirmo mūsų pokalbio su Thomu ir Danieliu supratome, kad visi turime tą patį strateginį tikslą ir mūsų požiūris į technologijas ir naujoves yra labai panašus. Esame labai laimingi galėdami plėsti savo „Sitecore“ paslaugas. Be to, „Netzkern“ yra vienas iš pirmųjų „Sitecore“ partnerių DACH regione ir turi vieną didžiausių „Sitecore“ komandų, o tai yra didelis pliusas. „Netzkern“ turi daug didelių projektų įgyvendinimo patirties ir patyrusius specialistus.“

Anot „Macaw“ atstovų, bendradarbiauti su „Microsoft“ ir „Sitecore“ pasirinkta neatsitikintai. Remiantis „Gartner“ atliktu tyrimu, „Sitecore“ yra pripažinta viena geriausių skaitmeninės rinkodaros platformų ir metų pradžioje paskelbė, kad investuos daugiau kaip milijardą eurų į naujų technologijų plėtojimą. „Microsoft“ jau daug metų yra viena iš geriausių technologijų bendrovių visame pasaulyje.

Plėtra ir Lietuvoje

„Macaw“ įmonės vadovė Lietuvoje Goda Šniokaitė sako, kad „Macaw“ plėtra suteiks daug naujų galimybių ir Lietuvoje dirbantiems specialistams: „Pirmiausia noriu pasidžiaugti, kad prie „Macaw“ jungiasi labai patikimos bendroves, kurios mūsų klientams galės pasiūlyti išskirtinio lygio paslaugas. Tai kartu yra ir dar daugiau galimybių mūsų esamiems ir potencialiems darbuotojams, nes, daugėjant klientų, mūsų darbuotojai turės galimybę dirbti su dar daugiau įdomių projektų ir didelėmis Vokietijos įmonėmis. Tai bus malonus iššūkis mums visiems.“

Anot jos, šiais metais „Macaw“ padalinys Lietuvoje planuoja augti dvigubai: „Lietuvoje esame vis labiau vertinami dėl puikių darbo sąlygų ir matome, kad specialistai noriai renkasi dirbti pas mus, nes galime pasiūlyti ne tik geras darbo sąlygas, bet ir projektus su pasaulinėmis įmonėmis ir darbą su naujausiomis technologijomis. Todėl šiais metais planuojame savo komandą išplėsti dvigubai – nuo 40 iki maždaug 90 žmonių.“

Apie bendrovę „Macaw“

Nyderlandų bendrovė „Macaw“ jau dvidešimt penkerius metus sėkmingai dirba internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų srityse, savo klientams siūlo duomenų analitikos, elektroninės prekybos, debesijos ir kitus integruotus skaitmeninius ir rinkodaros sprendimus verslui. „Macaw“ yra „Microsoft“ ir „Sitecore“ partnerė. Nyderlandų bendrovė dirba su tokiomis žinomomis įmonėmis, kaip „Heineken“, „Eneco“ ir „Henkel“. Iš viso bendrovėje dirba 350 specialistų Nyderlanduose, Lietuvoje ir Vokietijoje. Planuojama, kad iki 2025-ųjų metų įmonės darbuotojų skaičius išaugs iki 1000.