Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ jungiasi prie „Microsoft“ iniciatyvos

„Macaw“ jungiasi prie „Microsoft“ iniciatyvos

Esame auksiniai „Microsoft“ partneriai ir per paskutinius metus įgijome ne vieną pažangiąją specializaciją, kuri įrodo mūsų specialistų profesionalumą ir patirtį dirbant su „Microsoft“ produktais ir technologijomis.

Mus ir „Microsoft“ vienija ta pati vizija ir nuolatinis noras siekti aukštesnių tikslų.

Tiek mes, tiek ir „Microsoft“ vertina visą aplinką keičiančių technologijų svarbą ir poveikį mūsų klientams, darbuotojams ir įmonėms. Šie pokyčiai gali padaryti pasaulį geresne vieta gyventi.

„Macaw“ pasirašo „Microsoft“ partnerių pasižadėjimą

Žvelgdami į penkias pagrindinis vertybes – inovacijas, profesionalumą, sąžiningumą, nuosavybę ir ryžtą, matome, kad tai labai atspindi mūsų partnerystė su „Microsoft“. Dėl pažangiausių technologijų jie yra technologijų pasaulio supervalstybė. Dar 2021-ųjų metų spalį buvo paskelbta, kad „Microsoft“ pagal rinkos vertę aplenkė „Apple“ ir tapo vertingiausia pasaulyje viešai prekiaujama bendrove. Tai yra be galo didelis pasiekimas mums visiems!

Turėdami bendrą viziją, pasirašėme neseniai „Microsoft“ pristatytą partnerių pasižadėjimą. Tai yra ketinimai, kurių prašo „Microsoft“ tokių partnerių kaip „Macaw“ kviesdami prisijungti prie nuostabios kelionė – naudoti technologijas kuriant geresnį rytojų.

Tikslai

Pasirašydami pasižadėjimą, kartu su „Microsoft“ sieksime šių keturių tikslų:

  1. Didinti skaitmeninius įgūdžius: padėti pasirengti ketvirtosios pramonės revoliucijos iššūkiams pasitelkiant „Microsoft“ skaitmeninių įgūdžių programą.
  2. Kurti įvairialypę ir daugiau į technologijas įtraukiančią darbo jėgą: didinti technologijų įvairovę darbovietėje.
  3. Atsakingai ir etiškai diegti dirbtinį intelektą: užtikrinti, kad dirbtinis intelektas būtų kuriamas ir diegiamas atsakingai ir etiškai, nes prasideda projektaiMicrosoft’s AI for Good and Future Computed“.
  4. Padėti kurti ekologiškai tvarią ateitį – savo darbe įsipareigojame siekti tvarumo ir mažinti anglies dioksido pėdsaką.

„Šie keturi tikslai jau daugelį metų buvo mūsų darbo principai, todėl džiaugiamės galėdami dalyvauti „Microsoft“ kelionėje“, – sako Ronaldas van Esas, „Macaw“ vyriausiasis personalo vadovas. – Dirbdami drauge tik dar labiau prisidėsime prie teigiamų pokyčių.“

Sveiki. Esu Kristina Gružauskienė, bendrovės „Macaw“ personalo vadovė. Jeigu norite daugiau sužinoti apie karjerą mūsų bendrovėje – apsilankykite mūsų Karjeros puslapyje arba susisiekite su manimi e-paštu kristina.gruzauskiene@macaw.nl