Macaw.lt/Naujienos/Antroji „Power Apps“ akademija – gabiausiems studentams siūlys darbą IT bendrovėje

Antroji „Power Apps“ akademija – gabiausiems studentams siūlys darbą IT bendrovėje

Ne vienerius metus prestižinį „Great Place to Work“ apdovanojimą pelnanti Nyderlandų informacinių technologijų bendrovė „Macaw“ kovo 21 – ąją pradeda antrąją „Microsoft Power Apps“ akademiją, į kurią kviečia visus, svajojančius dirbti IT srityje.

Kaip teigia „Macaw“ kompetencijų centro vadovė Justė Stasinienė, akademijos truks tris savaites, o geriausiems studentams bus pasiūlytas darbas šioje bendrovėje.

„Panašią akademiją rengėme praėusiais metais po kurios net šeši dalyviai prisijungė prie mūsų įmonės. Ši „Power Apps“ akademijos veikla truks tris savaites, o jai pasibaigus geriausiems dalyviams pasiūlysime trijų savaičių darbinę praktiką, po kurios patiems geriausiems pasiūlysime darbą „Macaw“ bendrovėje“, – sako J. Stasinienė.

Kaip teigia J. Stasinienė, akademijos veikla vyks pasibaigus darbo laikui: „Akademija vyks nuotoliniu būdu, todėl pasirinkome žmonėms, turintiems darbą ir norintiems persikvalifikuoti, patogesnį laiką – darbo dienas nuo 17 iki 19 valandos. Manome, kad tai leis didesniam skaičiui norinčiųjų dalyvauti mūsų programoje.“

„Power Apps“ – galingas įrankis verslui

„Power Platform“ ekspertas ir pagrindinis akademijos lektorius Mantas Umbrasas teigia, kad „Power Apps“ – paprastas, bet kartu ir labai galingas verslo įrankis.

„Tai įrankis, kuriuo galima kurti programėles verslui. Pavyzdžiui, praėjusiais metais naudodama „Power Apps“ mūsų įmonė sukūrė darbo vietų rezervavimo sistemą, kuri leidžia darbuotojams darbe jaustis daug saugiau, nes jie gali rezervuoti darbo vietą mobiliuoju telefonu, kurioje niekas nedirbo kelias dienas“, – sako M. Umbrasas.

Anot M. Umbraso, šis įrankis leidžia verslui skaitmenizuoti daug procesų: „Esame įgyvendinę ne vieną projektą, kai sudėtingus ir daug administravimo reikalaujančius procesus naudodami „Power Apps“ perkėlėme į „Power Platformą“ ir tai leido stipriai optimizuoti ir pagreitinti procesus. Ir matome vis didėjantį verslo susidomėjimą šia platforma ir galimybėmis, kadangi „Power Apps“ yra „low-code“ – „No-code“ principu veikiantį platforma. Neretai įmonės darbuotojai patys kuria ir  tobulina aplikacijas. Būtent todėl ateityje darbas su „Power Apps“ IT srityje bus vienas perspektyviausių.“

Reikalavimai akademijos dalyviams

Mantas Umbrasas teigia, kad akademijoje gali dalyvauti kiekvienas, atitinkantis minimalius reikalavimus.

„Power Apps“ – produktas, su kuriuo norint dirbti nereikia daug programavimo žinių. Žmonės, kurie išmano „Office 365“, supranta „Microsoft Cloud“ technologiją ir turi bendrą programavimo supratimą, tikrai gali dalyvauti. Be abejo, jeigu esate dirbę su „Power Platform“ produktais („Power Apps“, „Power Automate“ ar „Microsoft Dataverse“), tikrai būtų didelis pranašumas“, – sako M. Umbrasas.

„Žinoma, sulaukiame žmonių klausimų, ar jie atitinka tuos minimalius reikalavimus. Galiu pasakyti, kad su kiekvienu kandidatu kalbėsime ir tiek jam, tiek ir mums bus aiškiau, ar jo lygis atitinka mūsų akademijos keliamus reikalavimus. Taigi tikrai labai raginu visus, norinčius dalyvauti akademijoje, registruotis mūsų svetainėje, nes tai puikus šansas pakeisti savo kvalifikaciją ir pradėti dirbti IT sektoriuje su labai perspektyviais produktais“, – sako M. Umbrasas.

„Buvusių akademijų patirtis rodo, kad viskas yra įmanoma. Turime ne vieną pavyzdį, kai žmonės sugebėjo persikvalifikuoti ir tapo „Power Apps“ programuotojais, nors anksčiau dirbo projektų valdymo, pardavimų ar net architektūros srityse“, – pasakoja M. Umbrasas.

Anot specialisto, akademijoje laukiami ne tik bazines žinias, bet ir daugiau patirties turintys specialistai: „Jeigu matysime, kad žmonės turi patirties ir lengvai perpranta darbą su „Power Apps“, jiems skirsime kitas užduotis. Jie turbūt galėtų tikėtis pradėti darbą ne kaip pradedantieji, bet kaip pažengusieji specialistai. Viskas priklauso nuo žmogaus, jo patirties ir tai, kaip greitai jis perpranta naujoves.“

Pašnekovas taip pat priduria, kad visiems dirbantiems su „Power Apps“ yra ypač svarbu komunikavimo įgūdžiai: „Sprendimus naudojant „Power Platform“ kuriame ne tik mes, bet ir patys klientai, todėl būsimiems akademijos dalyviams yra labai svarbu turėti ir stiprius komunikacinius įgūdžius“.

Daugiau informacijos apie akademiją ir registracijos formą rasite spustelėję čia.

Registruokitės į akademiją!
Registracijos forma