Macaw.lt/Naujienos/Po „Power Apps“ akademijos – darbas „Macaw“

Po „Power Apps“ akademijos – darbas „Macaw“

Vaida Eidžiulytė-Grauslienė – viena iš šešių „Power Platform“ specialistų, kurie birželio mėnesį baigę „Power Apps“ akademiją pradėjo dirbti bendrovėje „Macaw“. Vaida pasakoja, kad ne vienus metus galvojusi apie karjerą informacinių technologijų (IT) srityje.

„Šiais laikais būtų sunku nepastebėti, kokią didelę įtaką mūsų gyvenimui ir darbui daro technologijos. Taigi natūralu, kad daugelis iš mūsų vis labiau tuo domimės, o mane tai paskatino pradėti programavimo kursus“, – sako V. Eidžiulytė-Grauslienė.

Kaip pasakoja Vaida, jos kelias į IT prasidėjo nuo Baltijos technologijų instituto (Baltic Institute of Technology).

„Viskas prasidėjo, kai 2020-aisiais pradėjau studijas Baltijos technologijų institute ir įgijau programavimo pradmenis. Neslėpsiu, pradžioje tikrai buvo sunku, bet tai buvo puiki galimybė suprasti, kas yra programavimas, ir imti pačiai daugiau tuo domėtis. Po pirmos paskaitų dienos nemaniau, kad kada nors galėsiu dirbti IT srityje, bet kiekvieną dieną mokantis – rezultatai ateina“, – sako V. Eidžiulytė-Grauslienė

Prieš pradėdama dirbti „Macaw“, Vaida ne vienus metus dirbo finansų srityje.

„Tiek mokykloje, tiek studijuojant universitete matematika ir kiti tikslieji mokslai man visada patiko. Dirbant su įmonių finansais, kiekvieną dieną tekdavo susidurti su įvairiomis sistemomis ir procesais. Turbūt tada ir pradėjau vis labiau domėtis technologijomis“, – sako V. Eidžiulytė-Grauslienė.

Vaida Mykolo Romerio universitete yra baigusi ekonomikos studijas, dirbusi bendrovėse „Transekspedicija“, „Calvatis“.

Džiaugiasi pasirinkusi „Macaw“

„Puikiai prisimenu pirmą dieną, kai su kitais „Power Apps“ akademijos dalyviais, ir dabar dirbančiais „Macaw“, atvykome į biurą susipažinti su komanda. Tikrai buvau maloniai nustebinta kolektyvo ir jo paslaugumo. Kartais pagalvodavau, kaip reikės rasti bendrą kalbą su tikrais programuotojais, bet viskas buvo daug geriau, nei tikėjausi“, – savo pirmą pažintį su „Macaw“ prisimena Vaida.

Moteris pasakoja, kad dirbti „Macaw“ – malonu, nes įmonė didelį dėmesį skiria darbuotojų gerovei: „Daugelis esame girdėję apie geras ir išskirtines sąlygas darbuotojams IT bendrovėse. Tik pradėjusi dirbti „Macaw“ supratau viso to esmę ir prasmę. Tarkime, galime dirbti iš namų ar iš bet kurio kito Europos kampelio. Tai leidžia lengviau siekti gyvenimo ir darbo balanso, daugiau laiko skirti šeimai.“

Darbas su „Power Platform“

„Pats darbas yra labai įdomus, nes tenka dirbti su įvairiais tarptautiniais klientais. Įdomu suprasti jų darbo procesus ir matyti, kad mūsų kuriamais produktais naudojasi ne viena didelė bendrovė ne tik Nyderlanduose ir Vokietijoje, bet ir visoje Europoje“, – sako V. Eidžiulytė-Grauslienė.

Anot jos, „Power Apps“ – paprastas, bet kartu ir labai galingas verslo įrankis. „Tai įrankis, kuriuo galima kurti programėles verslui. Pavyzdžiui, praėjusiais metais naudodama „Power Apps“ mūsų įmonė sukūrė darbo vietų rezervavimo sistemą, leidžiančią darbuotojams darbe jaustis daug saugiau, nes mobiliuoju telefonu jie gali rezervuoti darbo vietą, kurioje niekas nedirbo kelias dienas“, – sako V. Eidžiulytė-Grauslienė.

„Esame įgyvendinę ne vieną projektą, kai sudėtingus ir daug administravimo reikalaujančius procesus su „Power Apps“ perkėlėme į „Power Platform“. Tai leido optimizuoti ir pagreitinti procesus. Matome ir vis didėjantį verslo susidomėjimą šia platforma ir jos galimybėmis, nes tai  yra mažai programavimo žinių reikalaujanti arba visai jų nereikalaujanti (low-code / no-code) platforma. Neretai įmonės darbuotojai patys kuria ir tobulina programėles. Būtent dėl to ateityje darbas su „Power Apps“ IT srityje bus vienas perspektyviausių“, – pasakoja Vaida.

Sveiki. Esu Kristina Gružauskienė, bendrovės „Macaw“ personalo vadovė. Jeigu norite daugiau sužinoti apie karjerą mūsų bendrovėje – apsilankykite mūsų Karjeros puslapyje arba susisiekite su manimi e-paštu kristina.gruzauskiene@macaw.nl