Macaw.lt/„Macaw DATA Engineers“ akademija

„Macaw DATA Engineers“ akademija

Svajoji apie darbą IT sektoriuje ir norėtum įgyti žinių dirbant su duomenų mokslu? Viena sėkmingiausių Nyderlandų IT bendrovių „Macaw“ kviečia registruotis į tarptautinę „DATA Engineers“ akademiją, kuri startuos jau 2022 – tųjų vasario viduryje.

Kas yra „Duomenų inžinierius“?

Didžiųjų duomenų rinkimas, valdymas, analizė – viena sparčiausiai pastaraisiais metais pasaulyje augančių verslo sričių. Jos plėtrą itin paspartino pandemija, skatinusi skaitmenizuoti ir į internetą perkelti dar daugiau paslaugų.

Dar neseniai reikalingiausia ir populiariausia šio amžiaus profesija buvo įvardijami duomenų mokslininkai, tačiau praktika parodė, kad daugiau nei 80 proc. duomenų mokslininkų darbo šiandien sudaro duomenų inžinerija. Ši sritis ir profesija įvardijama reikalingiausia ir sparčiausiai augančia technologijų srities profesija pasaulyje.

Duomenų inžinierius ruošia ir kuria duomenų valdymo infrastruktūrą, organizuoja valdymo procesus, automatizuoja surinkimo procesus iš įvairių vidinių ir išorinių šaltinių, kuria ir diegia įrankius, skirtus analitikams bei duomenų mokslininkams

Kas yra tarptautinė „Macaw DATA Engineer“ akademija?

Tarptautinė „Macaw DATA Engineer“ akademija – šešių savaičių akademija, kurioje savo patirtimi dalinsis specialistai iš Nyderlandų ir Lietuvos, o baigusieji akademiją turės galimybę pradėti karjerą vienoje geriausių IT bendrovių visoje Europoje!

Planuojama akademijos pradžia – vasario viduryje.

Iš kandidatų į akademiją tikimės:

  • Turėti praktines SQL žinias;
  • Supratimas apie duomenų modeliavimą;

Privalumas būtų jeigu:

  • Turi bazines „Python“ programavimo žinias;
  • Turi žinių dirbant su “Cloud” technologija

Savo darbuotojams siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą
  • Lankstų darbo grafiką bei galimybę dirbti iš namų
  • Sveikatos draudimą
  • Mokymų biudžetą, kurį galėsite panaudoti savo tobulėjimui
  • Kasmetinė kelionė į užsienį su kolegomis iš Nyderlandų ir Vokietijos.
  • Ir, žinoma, darbas viename geriausių darbdavių visoje Europoje!

Dėl daugiau informacijos ir dėl registracijos kreipkitės e-paštu: povilas.zarnauskas@macaw.nl, arba telefonu +370 605 55078

„Macaw“ – vienas geriausių darbdavių Europoje

Nyderlandų bendrovė „Macaw“ jau dvidešimt penkerius metus sėkmingai dirba internetinės rinkodaros ir informacinių technologijų srityse, savo klientams siūlo duomenų analitikos, elektroninės prekybos, debesijos ir kitus integruotus skaitmeninius ir rinkodaros sprendimus verslui. „Macaw“ yra „Microsoft“ ir „Sitecore“ partnerė. Nyderlandų bendrovė dirba su tokiomis žinomomis įmonėmis, kaip „Heineken“, „Eneco“ ir „Henkel“. Iš viso bendrovėje dirba 450 specialistų Nyderlanduose, Lietuvoje ir Vokietijoje. Planuojama, kad iki 2025-ųjų metų įmonės darbuotojų skaičius išaugs iki 1000.

Registruokitės jau dabar!
Registracijos forma