Macaw.lt/Naujienos/Prasidėjo ketvirtoji „Macaw“ akademija

Prasidėjo ketvirtoji „Macaw“ akademija

Praėjusią savaitę Vilniuje prasidėjo jau ketvirtoji „Macaw“ akademija. Mėnesį truksiančiuose akademijos mokymuose trečią kartą bus rengiami „Sitecore“ specialistai.

Kaip teigia „Macaw“ kompetencijų centro Lietuvoje vadovė Justė Stasinienė, mokytis akademijoje pradėjo dešimt dalyvių.

„Ši akademija kiek kitokia nei tos, kurios buvo rengiamos anksčiau, nes vyks mėnesį. Savaitę truko paskaitos apie „Sitecore“, tris savaites akademijos dalyviai daugiausia dirbs su mūsų kolegomis iš Nyderlandų ir Vokietijos. Toks darbo principas leis jauniesiems kolegoms suprasti mūsų darbo kultūrą ir pamatyti bendrovės darbą iš vidaus“, – sako J. Stasinienė.

2001-aisiais Danijoje įkurta bendrovė „Sitecore“ buvo viena pirmųjų, pradėjusių siūlyti inovatyvius interneto svetainių sprendimus. Vos per kelerius metus įmonė tapo viena žinomiausių visame pasaulyje, jos sprendimus pradėjo naudoti didžiosios korporacijos.

Paklausta, kiek bendrovė ketina pasilikti specialistų, J. Stasinienė teigia, kad tai priklauso nuo pačių specialistų: „Matome didelį „Sitecore“ specialistų poreikį, todėl esame pasirengę priimti visus mūsų lygį atitinkančius specialistus. Gali būti ir du, o gali būti ir visi dešimt.“

Nuo 2017-ųjų metų Lietuvoje veikianti viena sėkmingiausių Europoje Nyderlandų informacinių technologijų bendrovių „Macaw“ mūsų šalyje organizavo jau keturias akademijas – tris „Sitecore“ ir vieną „Power Apps“ akademiją, kurioje ruošė specialistus dirbti su „Power Platform“ aplinka.

Bendrovė „Macaw“ yra ilgametė platininė „Sitecore“ partnerė, o nuo 2021-ųjų metų daug dėmesio skiria plėtrai Vokietijoje ir įsigyja bendroves, dirbančias būtent su šia technologija.

„Mūsų bendrovė yra orientuota į Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos regioną, kuriame „Sitecore“ technologija yra plačiai naudojama ir daugelis didelių įmonių dirba su šia sistema. Mūsų „Sitecore“ specialistai nuolatos dirba su kolegomis ir bendrovėmis Nyderlanduose, Vokietijoje. Tai labai geros karjeros galimybės mūsų specialistams Lietuvoje“, – sako J. Stasinienė.

„Vakarų Europoje „Sitecore“ yra paklausus produktas. Jaučiame didelį šių specialistų stygių, todėl tokios akademijos yra puikus būdas juos išsiugdyti patiems“, – teigia J. Stasinienė

Per visus bendradarbiavimo metus „Macaw“ su „Sitecore“ įgyvendino ne vieną didelį internetinės rinkodaros ir turinio valdymo sistemų projektą tokioms pasaulinėms bendrovėms, kaip „Heineken“, „Priva“, „Schmitz Cargobull“.

„Macaw“ – viena geriausių darbdavių visoje Europoje

Bendrovė „Macaw“ ketvirtus metus iš eilės gavo „Great Place to Work“ sertifikatą ir buvo pripažinta viena geriausių darbdavių Nyderlanduose. Šiais metais pirmąjį tokį įvertinimą gavo ir „Macaw“ padalinys Vokietijoje. Organizacija „Great Place to Work“ Lietuvoje tyrimo neatlieka, bet Lietuvos „Macaw“ padalinio darbuotojų apklausos rezultatai įtraukiami į bendrą vertinimą.

Kiekvienais metais tarp geriausių darbdavių patenka ir tokios bendrovės, kaip „Mars“, avialinijų bendrovė „SAS“, viešbučių tinklas „Hilton“, technologijų bendrovė „Cisco“, greitųjų siuntų tarnyba „DHL“.

Bendrovės „Macaw“ personalo vadovas tarptautiniu mastu Ronaldas van Esas sako, kad „Great Place to Work“ apdovanojimas dar kartą įrodė, kad jau dvidešimt penkerius metus kuriama darbo kultūra pasiteisina ir darbuotojai ja be galo patenkinti.

„Mūsų darbo kultūra, orientuota į pasitikėjimą, bendradarbiavimą, darbuotojų gerovę ir tobulėjimą, pasiteisina ir šiandien dar kartą galime matyti to rezultatą, nes mūsų darbuotojai visose šalyse įmonės darbo kultūrą vertina labai teigiamai. Šis tyrimas atspindi visos organizacijos darbuotojų nuomonę apie mus pačius ir tai, kaip žmonės jaučiasi dirbdami mūsų bendrovėje tiek Nyderlanduose, tiek Vokietijoje, tiek ir Lietuvoje“, – sako R. Van Esas.

Atlikto tyrimo duomenimis, net 88 proc. visų „Macaw“ darbuotojų nurodė, kad bendrovė – puiki vieta dirbti ir tobulėti. 91 proc. kolegų atsakė, kad jaučia, jog gali pasikliauti kolegomis, o net 89 proc. – kad dirbdami „Macaw“ jaučiasi laisvai. 84 proc. visų darbuotojų teigė, kad šioje įmonėje jie skatinami siekti geresnių rezultatų ir kartu gali suderinti darbą ir laisvalaikį. Anot „Great Place to Work“ tyrėjų, bendras „Macaw“ įvertinimas siekia 80 proc., o tai yra net 10 proc. daugiau nei vidurkis.

 

Sveiki. Esu Kristina Gružauskienė, bendrovės „Macaw“ personalo vadovė. Jeigu norite daugiau sužinoti apie karjerą mūsų bendrovėje – apsilankykite mūsų Karjeros puslapyje arba susisiekite su manimi e-paštu kristina.gruzauskiene@macaw.nl