Macaw.lt/Naujienos/“Macaw” pristato Duomenų inžinerijos ir analitikos inovacijų dieną

"Macaw" pristato Duomenų inžinerijos ir analitikos inovacijų dieną

Hoofddorpo (Nyderlandai) ir Vilniaus biuruose “Macaw” vyko duomenų inžinerijos ir analitikos inovacijų diena. Dviejuose biuriuruose, Nyderlanduose ir Lietuvoje vyko konferencija, kurios tikslas – puoselėti ryšius, įkvėpti ir palaikyti žinių dalinimosi kultūrą.

Inovacijų diena subūrė “Macaw” komandas dirbančias su duomenų inžinerija, bei analitika iš visų “Macaw” biurų ir suteikė unikalią galimybę Nyderlandų, Lietuvos ir Vokietijos kolegoms užmegzti ryšius su kolegomis ir pasisemti įkvėpimo iš plataus duomenų pasaulio.

Kadangi darbas nuotoliniu būdu yra mūsų  kasdienybė, “Macaw” kolegos galėjo susitikti ne tik gyvai, bet ir techninių sprendimų pagalba renginyje virtualiai dalyvauti kartu su kolegomis iš kitų šalų.

“Macaw” darbuotojai kartu su technologijų partneriais vedė sesijas apie naujausius technologinius sprendimus, kaip “Azure Synapse Analytics”, CI/CD duomenų platformai, “Databricks Data Lakehouse”, “Copilot for PowerApps”, “Power BI” duomenų modeliavimas su TMDL, dalinosi “Data Science” įžvalgos, duomenų valdymu, bei kitomis technologijomis. Dalyviai įgijo vertingų įžvalgų ir strategijų, kaip paskatinti verslo sėkmę.

“Būdamas mūsų sėkmingų Inovacijų dienų Hooddorpe ir Vilniuje organizatorių komandos dalimi, džiaugiuosi bendromis sesijomis ir teigiamais dalyvių atsiliepimais. Šis renginys atveria kelią dar įdomesniems susitikimams ateityje!” – sako vyresnysis duomenų inžinierius Kevinas Bulockas.

Macaw yra pirmaujanti skaitmeninių sprendimų teikėja, kuri specializuojasi verslų pertvarkyme pasitelkdama pažangiausias technologijas Nyderlanduose, Vokietijoje ir Lietuvoje esančiuose biuruose. Siekdama padėti organizacijoms klestėti šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje, “Macaw” siūlo platų paslaugų spektrą, įskaitant strategiją, dizainą, projektų kūrimą, bei įgyvendinimą.