Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ Lietuvoje plečia vadovų komandą – jungiasi Sandra Klovė

„Macaw“ Lietuvoje plečia vadovų komandą - jungiasi Sandra Klovė

Nuo 2017 metų padalinį Vilniuje turinti viena sėkmingiausių Nyderlandų informacinių technologijų (IT) bendrovė „Macaw“ plečia Lietuvos padalinio vadovų komandą. Kovo pradžioje prie komandos prisijungė specialistų komandos vadovė Sandra Klovė.

„Macaw“ kompetencijų centro Lietuvoje vadovė Justė Stasinienė sako, kad Sandra padės užtikrinti sklandų komandos augimą.

„Toliau sėkmingai plečiame vadovų Lietuvoje komandą ir labai džiugu, kad prie mūsų komandos prisijungia tokie talentingi žmonės kaip Sandra. Šie metai mums ypač svarbūs, planuojame, kad dar iki metų pabaigos Lietuvoje turėsime daugiau kaip šimtą IT specialistų ir laikui bėgant tapsime vienu didžiausių centrų visoje „Macaw“. Sandra yra tikra profesionalė, turinti darbo su žmonėmis patirties, todėl labai smagu, kad prisijungė prie mūsų komandos“, – sako J. Stasinienė.

Prieš pradėdama dirbti „Macaw“, bendrovėje „Booking.com“ S. Klovė dirbo komandos vadove. Ji taip pat yra dirbusi bendrovėse „Danske Bank Lietuva“, „Western Union“.

S. Klovė sako, kad prisijungti prie „Macaw“ jai – karjeros iššūkis, kuris motyvuoja toliau mokytis, augti ir tobulėti.

„Labai džiaugiuosi pradėjusi dirbti „Macaw“. Esame sparčiai auganti bendrovė, todėl su iššūkiais susiduriame kiekvieną dieną. Man ypač džiugu, kad „Macaw“ yra stipriai į darbuotoją orientuota įmonė – stengiamasi jiems sukurti geriausias sąlygas. Turbūt tai ir lėmė, kad pasirinkau prisijungti prie šios komandos“, – sako S. Klovė.

S. Klovė gimė ir užaugo Rudaminoje, studijavo Mykolo Romerio ir Vilniaus Gedimino technikos universitetuose, stažavosi Belgijos ir Bulgarijos universitetuose.

„Macaw“ – viena geriausių darbdavių visoje Europoje

Bendrovė „Macaw“ ketvirtus metus iš eilės gavo „Great Place to Work“ sertifikatą ir buvo pripažinta viena geriausių darbdavių Nyderlanduose, Vokietijoje ir Lietuvoje.

Kiekvienais metais tarp geriausių darbdavių patenka ir tokios bendrovės, kaip „Mars“, avialinijų bendrovė „SAS“, viešbučių tinklas „Hilton“, technologijų bendrovė „Cisco“, greitųjų siuntų tarnyba „DHL“.

Bendrovės „Macaw“ personalo vadovas tarptautiniu mastu Ronaldas van Esas sako, kad „Great Place to Work“ apdovanojimas dar kartą įrodė, kad jau dvidešimt penkerius metus kuriama darbo kultūra pasiteisina ir darbuotojai ja be galo patenkinti.

„Mūsų darbo kultūra, orientuota į pasitikėjimą, bendradarbiavimą, darbuotojų gerovę ir tobulėjimą, pasiteisina ir šiandien dar kartą galime matyti to rezultatą, nes mūsų darbuotojai visose šalyse įmonės darbo kultūrą vertina labai teigiamai. Šis tyrimas atspindi visos organizacijos darbuotojų nuomonę apie mus pačius ir tai, kaip žmonės jaučiasi dirbdami mūsų bendrovėje tiek Nyderlanduose, tiek Vokietijoje, tiek ir Lietuvoje“, – sako R. Van Esas.

Atlikto tyrimo duomenimis, net 88 proc. visų „Macaw“ darbuotojų nurodė, kad bendrovė – puiki vieta dirbti ir tobulėti. 91 proc. kolegų atsakė, kad jaučia, jog gali pasikliauti kolegomis, o net 89 proc. – kad dirbdami „Macaw“ jaučiasi laisvai. 84 proc. visų darbuotojų teigė, kad šioje įmonėje jie skatinami siekti geresnių rezultatų ir kartu gali suderinti darbą ir laisvalaikį. Anot „Great Place to Work“ tyrėjų, bendras „Macaw“ įvertinimas siekia 80 proc., o tai yra net 10 proc. daugiau nei vidurkis.

Sveiki. Esu Kristina Gružauskienė, bendrovės „Macaw“ personalo vadovė. Jeigu norite daugiau sužinoti apie karjerą mūsų bendrovėje – apsilankykite mūsų Karjeros puslapyje arba susisiekite su manimi e-paštu kristina.gruzauskiene@macaw.nl