Macaw.lt/Naujienos/„Macaw“ naujuoju bendrovės CEO paskiria Johan Taams

„Macaw“ naujuoju bendrovės CEO paskiria Johan Taams

Hoofddorpas, Nyderlandai, 2023 m. kovo 16 d. Šiandien “Macaw”, skaitmeninių informacinių technologijų lyderė, paskelbė, kad Johan Taams paskirtas naujuoju bendrovės vadovu (CEO) ir valdybos nariu.

 

J. Taams (53 m.) suteiks Nyderlandų, Vokietijos ir Lietuvos organizacijoms galimybę toliau augti, o žmonėms ir organizacijoms kels iššūkius, kad jos būtų įtakingos ir sėkmingos. Jis pakeis William van der Pijl, kuris “Macaw” dirbo 12 metų, iš kurių 6 metus ėjo generalinio direktoriaus (CEO) pareigas.

Johan Taams,  dirbęs  daugiau nei 25 metus  IT pramonėje, užėmė generalinio direktoriaus postą darbo rinkoje. Paskutiniuoju metu Johanas ėjo Europos IT rinkos dalyvio “Centric” CEO pareigas. Prieš pradėdamas dirbti “Centric”, jis buvo “Broad Horizon” , į “Microsoft” orientuoto IT paslaugų teikėjo, vykdžiusio strategiją “pirkti ir kurti”, generalinis direktorius. “Atos” jis užėmė įvairias vadovaujančias pareigas, o pastaruosius dvejus metus užėmė “Atos Netherlands” generalinio direktoriaus postą.

Stebėtojų tarybos pirmininkė Sabine Fischer kalbėjo: “Džiaugiamės galėdami paskirti Johan Taams naujuoju generaliniu direktoriumi (CEO). Jis turi įspūdingą darbo patirtį; jis yra puikus profesionalas, didelį įdirbį turinčių IT paslaugų įmonių generalinis direktorius, turintis neabejotinų vadovavimo gebėjimų, kurie bus labai svarbūs įgyvendinant mūsų augimo ambicijas.

Dėkojame William van der Pijl už jo vadovavimą ir vertingą indėlį. Jis subūrė stiprią komandą ir vadovavo “Macaw” sudėtingu laikotarpiu – per COVID-19 pandemiją. Jam vadovaujant, bendrovė organiškai plėtėsi, žengdama už Nyderlandų ribų ir pradėdama veiklą Lietuvoje bei Vokietijoje.

Taams apie naująsias  savo pareigas kalbėjo: “Džiaugiuosi, galėdamas prisijungti prie “Macaw”- unikalios įmonės su neįtikėtinais talentais ir padėti sėkmingai vykdyti skaitmenines pertvarkas, taikant naujas taikomųjų programų, žiniatinklio ir debesijos galimybes. Įmonėms dar niekada nebuvo taip svarbu išnaudoti duomenų galią inovacijoms, transformacijai ir augimui. Išties nekantriai laukiu, kada galėsiu dirbti su “Macaw” komanda, įgyvendindamas mūsų naujus augimo planus ir galimybes bei remdamasis tvirta partneryste su “Microsoft” ir “Sitecore”.

Apie “Macaw”

Skaitmeninių paslaugų teikėja “Macaw” padeda didžiausioms įmonėms, teikdama sprendimus ir paslaugas skaitmeninės rinkodaros (įskaitant socialinę žiniasklaidą, įtakingųjų asmenų ir turinio rinkodarą), e. prekybos, duomenų ir dirbtinio intelekto srityse, dirbdama debesijos ir integruotų verslo programų srityse. Derindama kūrybiškumą, duomenis ir technologijas, “Macaw” padeda įmonėms spartinti jų skaitmeninę transformaciją. O dėl “Macaw” specializacijos “Microsoft” ir “Sitecore” programinės įrangos sprendimuose organizacija gali pasinaudoti aukščiausios klasės technologijomis ir giliomis daugiau nei penkių šimtų darbuotojų, dirbančių ne tik pagrindiniame biure Nyderlanduose, bet ir biuruose Vokietijoje ir Lietuvoje, kurie padeda tokiems klientams kaip “Heineken”, “Deutsche Telekom”, “Eneco”, “Henkel”, “L’Oréal” sėkmingai dirbti, žiniomis bei patirtimi.   ”Macaw” profesionalumas ir iššūkių mastas garantuoja unikalią įmonės kultūrą ir užtikrina vertingą partnerystę. Įmonė jau daugelį metų užima aukštas pozicijas “Great Place to Work” reitinge.