Macaw.lt/“Thermomix® International” – internetinės svetainės atnaujinimas ir vartotojų patirtis

"Thermomix® International" - internetinės svetainės atnaujinimas ir vartotojų patirtis

icon

Daugiau nei 130 metų Vokietijos bendrovė „Vorwerk“ vartotojams asocijuojasi su išskirtine kokybe. Vokietijos mieste Vupertalyje įsikūrusi šeimos įmonė, padedama „Macaw“, atnaujino visas savo interneto svetaines ir pateikė jose daug turinio apie vartotojų patirtį. „Vorwerk“ kartu su „Macaw“ šiame projekte ypač daug dėmesio skyrė duomenų analizei ir stengėsi pritaikyti kuo daugiau duomenų, kad sukurtų eiliniams vartotojams maksimalią naudą.

Duomenimis pagrįsta vartotojų patirtis

Įgyvendinant šį projektą, svarbiausia buvo atsakyti į klausimą „Kaip „Thermomix“ keičia ir gerina maisto ruošimo patirtį?“ Buvo atlikta išsami tikslinių grupių analizė ir nustatyti produktu besinaudojančių žmonių poreikiai, o vėliau, atsižvelgiant į juos, sukurti tam tikri funkcionalumai.

Giluminėje svetainės informacijos struktūroje labai svarbų vaidmenį vis dar atlieka virtuvės įrenginio funkcionalumas ir informacija apie naudojamas technologijas. Atlikus pakeitimus, pagrindinis akcentas skiriamas žmonės ir jų galimybėms naudotis „Thermomix®“ ekosistema kasdieniame gyvenime – įskaitant receptų platformą „Cookidoo“ ir informaciją apie maisto ruošimo patirtį. Pabrėžiant unikalius „Thermomix®“ pranašumus ir lyginant juos su vis gausėjančiais konkurentų gaminiais, kartu didinamas prekių ženklo atpažįstamumas ir lojalumas jam.

Dar labiau emocionalizuoti gaminį padeda ir naujas šalių interneto svetainių vizualinis sprendimas, kuriame vaizdams ir aiškinamajai animacijai suteikiama daug daugiau reikšmės, ypač tai matyti pradžios puslapyje, kur daugiafunkcio prietaiso pranašumai pateikiami daug suprantamiau.

Galvojate apie karjerą Macaw?
Karjera
Challenge
"Thermomix®" savo tarptautinėse interneto svetainėse kuriamą produktą norėjo atvaizduoti kaip labiau prieinamą ir atitinkantį vartotojų poreikius ir pomėgius.
Approach
Išsami tikslinių grupių analizė leido nustatyti vartotojų poreikius, kurie buvo paversti funkcionalumais internetinėse svetainėse visame pasaulyje.
Result
Remiantis ankstesne vartotojų patirtimi sukurtos daug patogesnės ir funkcionalesnės produkto internetinės svetainės.
icon
„BNG Bank“ ir „Power Apps“ – programa vos per dvi savaites
Saugus ir savalaikis informacijos teikimas ir rinkimas – svarbi „BNG Bank“ procesų dalis. Bankas jau ne vienus metus daug dėmesio skiria duomenims ir vidiniams procesams skaitmeninti.