Macaw.lt/Basic-Fit – išmanaus sporto klubo pavyzdys

Basic-Fit - išmanaus sporto klubo pavyzdys

icon

Daugiau kaip 700 sporto klubų visoje Europoje turintis tinklas „Basic-Fit“ – vienas sparčiausiai augančių tokio tipo tinklų visame senajame žemyne. Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių sportuoja klubuose „Basic-Fit“, o šio tinklo atstovai teigia, kad per ateinančius kelerius metus tinklą numatoma gerokai plėsti.

Didėjant tinklui ir daugėjant kasdienių klientų, bendrovė „Basic-Fit“ didelį dėmesį pradėjo skirti savo kasdienių veiklų skaitmenizavimui. Tai padeda išlaikyti mažesnes abonementų kainas ir suteikti sportininkams puikias sąlygas sportuoti.

2019 metais „Basic-Fit“ pradėjo bendradarbiauti su Nyderlandų informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros bendrove „Macaw“. Sporto klubų tinklui ji padėjo įsidiegti platformą „Microsoft Power BI“, kuri padeda užtikrinti tinkamą duomenų ir visos informacijos atvaizdavimą vienoje vietoje.

Anot „Basic-Fit International“ verslo valdymo ir analizės vadovo Adrianno Boso, „Macaw“ bendrovė padėjo sukurti duomenų valdymo platformą, kuri palengvina kasdienius įmonės procesus: „Su „Macaw“ bendradarbiaujame jau dvejus metus, jų specialistai padėjo įsidiegti mūsų poreikius puikiai atitinkančią sistemą.“

Dirbtinis intelektas ir duomenys

Valdydami didelius kiekius duomenų, turime išspręsti nemažai įvairių problemų. Viena iš jų yra tai, kad apie 80 proc. turimų duomenų yra nestruktūruoti. Kyla klausimas, kaip struktūruoti  duomenis, kad juos galėtų apdoroti kompiuteriai.

Anot „Basic-Fit International“ atstovo, kuriant sistemą, jiems buvo ypač svarbu kaip įmanoma labiau išnaudoti dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi galimybes siekiant efektyviai analizuoti kiekvieną dieną kaupiamus duomenis.

A.Bosas teigia, kad „Microsoft“ technologijų naudojimas padeda bendrovei daug geriau prisitaikyti prie kasdienių vartotojų norų ir pageidavimų: „Mums labai svarbu, kad mūsų sporto klubuose sportuojantys žmonės jaustųsi puikiai. Tai galime užtikrinti tik žinodami, kokie yra jų poreikiai ir lūkesčiai. Pasitelkus dirbtinio intelekto ir mašininio mokymosi technologijas galima daug efektyviau analizuoti duomenis ir prisitaikyti prie vartotojų.“

Challenge
Didėjant "Basic - Fit" tinklui ir daugėjant kasdienių klientų, bendrovė „Basic-Fit“ didelį dėmesį pradėjo skirti savo kasdienių veiklų skaitmenizavimui. Tai padeda išlaikyti mažesnes abonementų kainas ir suteikti sportininkams puikias sąlygas sportuoti.
Approach
2019 metais „Basic-Fit“ pradėjo bendradarbiauti su Nyderlandų informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros bendrove „Macaw“. Sporto klubų tinklui ji padėjo įsidiegti platformą „Microsoft Power BI“, kuri padeda užtikrinti tinkamą duomenų ir visos informacijos atvaizdavimą vienoje vietoje.
Result
„Macaw“ bendrovė padėjo sukurti duomenų valdymo platformą, kuri palengvina kasdienius įmonės procesus
icon
„Royal BAM Group“ pasirinko dirbti su „Macaw Desk Planner“ aplikacija
Viena didžiausių visoje Europoje statybos bendrovių „Royal BAM Group“ kovoje su COVID-19 pasitelkė Lietuvoje atstovybę turinčios Nyderlandų IT bendrovės „Macaw“ sukurtą programėlę „Macaw Desk Planner“.