Macaw.lt/Naujienos/Valeras Narbutas, antrasis lietuvis Macaw Lietuva, gavęs Microsoft MVP apdovanojimą

Valeras Narbutas, antrasis lietuvis Macaw Lietuva, gavęs Microsoft MVP apdovanojimą

„Microsoft 365“ specialistas apdovanotas už kompetenciją, lyderystę ir indėlį į Microsoft bendruomenę.

 

Didžiuojamės galėdami pasveikinti Valerą Narbutą kaip, „Most Valuable Professional“ (MVP) M365 technologijos srityje. „Microsoft“ skiria MVP apdovanojimus specialistams, demonstruojantiems išskirtinę lyderystę „Microsoft“ bendruomenėje. Valeras yra pripažintas už išskirtinę lyderystę ir išskirtinį indėlį į techninę bendruomenę Microsoft 365 plėtros ir SharePoint srityse. Nepaprastai džiaugiamės šiuo laimėjimu, žinodami, kad jis užsitarnavo šią garbę savo aistra, žiniomis ir pastangomis.

Justė Stasinienė, „Macaw Lithuania“ generalinė direktorė, sakė: „Valero pripažinimas „Microsoft“ MVP yra ne tik jo individualios kompetencijos ir atsidavimo įrodymas, bet ir bendradarbiavimo atspindys, apibrėžiantis mūsų komandą Macaw. Jo kelionė pabrėžia transformuojančią komandinio darbo galią, pakartodama Henry Fordo išmintį: Ėjimas drauge – yra pradžia. Buvimas kartu – yra pažanga. Darbas kartu – yra sėkmė”. Švenčiame Valero pasiekimą kaip labai svarbų įvykį mūsų organizacijai ir įkvėpimo švyturį augantiems technologams visur.

Valeras yra labai dėkingas už pripažinimą. „Šis puikus apdovanojimas švenčia mano atsidavimą dalintis žiniomis pasauliniu mastu ir reikšmingą prisidėjimą prie „Microsoft“ bendruomenės. Tai žymi įdomios kelionės, kupinos beribių galimybių, pradžią. Esu nuoširdžiai pasiryžęs pasinaudoti šiomis galimybėmis, kad ne tik paskatinčiau mūsų klientų sėkmę, bet ir praturtinčiau savo supratimą bei skatinčiau prasmingus ryšius su kolegomis visame pasaulyje.

Nominavus, Valerą, „Microsoft“ MVP apdovanojimą turintys Lietuvoje, dabar sudaro penki asmenys. Iš kurių, du dirba Macaw. Visame pasaulyje M365 technologijos kategorijoje yra 650 MVP. Iš viso keturi „Microsoft“ MVP dirba „Macaw“ ir du „Sitecore“ MVP.

Apie „Macaw“

Skaitmeninių paslaugų teikėja “Macaw” padeda įmonėms, teikdama skaitmeninės rinkodaros, e. prekybos, duomenų ir dirbtinio intelekto sprendimus ir paslaugas, dirbdama su debesijos ir įmonių taikomosiomis programomis. Derindama kūrybiškumą, duomenis ir technologijas, “Macaw” padeda įmonėms paspartinti skaitmeninę transformaciją ir diegti naujoves dirbtinio intelekto amžiuje. Būdama “Microsoft” partnerė, “Macaw” specializuojasi “Microsoft” programinės įrangos sprendimuose. Tai leidžia klientams pasinaudoti specialistų aukščiausios klasės technologijomis ir plačiomis žiniomis bei patirtimi. „Macaw“ padeda klientams, tokiems, kaip „Heineken“, „Deutsche Telekom“, „Eneco“, „Henkel“ ir „L’Oréal“, pasiekti sėkmę.