Macaw.lt/Naujienos/Resursų planuotoja Goda: „Džiaugiuosi pasirinkusi Macaw“

Resursų planuotoja Goda: „Džiaugiuosi pasirinkusi Macaw“

Goda Marija Viliūtė prie „Macaw“ prisijungė 2023-ųjų metų viduryje ir yra atsakinga tiek už Lietuvos, tiek už Nyderlandų ir Vokietijos kolegų projektų laiko planavimą. Goda pasakoja, kad jai teko dirbti ne vienoje tarptautinėje įmonėje – ne vienerius metus praleido dirbama aviacijos srityje.

Prieš kiek daugiau nei ketverius metus Lietuvoje padalinį atidariusi Nyderlandų informacinių technologijų ir internetinės rinkodaros bendrovė „Macaw“ mūsų šalyje ir toliau sėkmingai plečiasi.

Goda Marija Viliūtė prie „Macaw“ prisijungė 2023-ųjų metų viduryje ir yra atsakinga tiek už Lietuvos, tiek už Nyderlandų ir Vokietijos kolegų projektų laiko planavimą. Goda pasakoja, kad jai teko dirbti ne vienoje tarptautinėje įmonėje – ne vienerius metus praleido dirbama aviacijos srityje.

Goda pasakoja, kad ji gimė ir užaugo Vilniuje, tačiau šiuo metu ji gyvena Lietuvos pajūryje – Klaipėdoje: „Pabėgau nuo įtempto didmiesčio gyvenimo ir visai to nesigailiu“.

Naujoji „Macaw“ resursų planuotoja pasakoja, kad darbas jai nėra svetimas nuo mažens: „Jau nuo maždaug 16 metų turėjau didelį norą dirbti ir užsidirbti pati, būti kiek savarankiškesnė. Tad karjera, kaip ir daugeliui mūsų, prasidėjo nuo paprastų darbų parduotuvėje ar dirbant padavėja“.

„Po psichologijos studijų įsidarbinau aviacijos srityje, pradėjau nuo Small Planet Airlines (SPA). Tai buvo mano pirmoji ir kol kas įsimintiniausia darbinė patirtis. Iki dabar tik labai teigiamai prisimenu darbą ten, kadangi jie tikrai buvo sukūrę labai pozityvią aplinką kiekvienam dirbančiam ir sudarė geras karjeros galimybes.“, – sako G. Viliūtė.

„Vėliau tęsiau darbą kitoje Estijos aviacijos bendrovėje, bet nutiko „Korona“, todėl teko keisti darbą ir pastaruosius kelerius metus bendrovėje „Lietuvos geležinkeliai“ dirbau su svarbiu skaitmenizacijos projektu. Turbūt ten ir gimė noras tęsti savo karjerą būtent IT pasaulyje“, – pasakoja G. Viliūtė.

„O „Macaw“ pasirinkau dėl įvairių priežasčių, iš kurių pagrindinė – labai geros rekomendacijos – pozityvi aplinka ir tikrai įdomus darbas. Na, o dabar, praėjus jau mėnesiui, visai nesigailiu pasirinkusi „Macaw“ ir susipažinusi su nuostabiais kolegomis. Jaučiuosi čia labai gerai“, – sako Goda.

Sportas, baletas ir įdomus laisvalaikis

Goda pasakoja, kad po darbo turi daug hobių, vienas jų – šokis ir aktorystė.

„Nuo maždaug devynerių šoku baletą. Žinoma, to negalima vadinti profesionalia veikla, bet ji puikiai užpildo mano laisvalaikį ir yra labai geras hobis. Su baletu praleidau didžiąją savo gyvenimo dalį. Dar būnant 13-os metų, mane pastebėjo vadovė ir pradėjo leisti į spektaklius, kuriuose buvau mimanso artistė. Nuo tada patapau Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro dalimi. Tad karts nuo karto pasirodau spektakliuose. Tai labai padeda prasiblaškyti nuo ofisinės veiklos ir kasdienybės“, – pasakoja Goda Viliūtė.

Pasakodama apie laisvalaikį, Goda sako, kad be šokių, jai patinka ir sportas: „Esu be galo veikli ir sportu užsiimu nuo pat vaikystės. Mokykloje buvau merginų futbolo komandoje. Šiuo metu wakeboard’inu – priklausau merginų komandai „Dudettes“. Taip pat snowboard’inu, turiu ir kitą lentą spintoje – longboard’ą bei žaidžiu padelį“.

Prisijungti prie „Macaw“ komandos labiausiai paskatino šioje įmonėję dirbęs draugas – nuteikė apie labai pozityvią darbo aplinką bei patikino, kad bus įdomu.  Kadangi jau ir pati karts nuo karto žvalgiausi į darbo pasiūlymus ir norėjau labiau gilintis į IT sritį, ši proga pasitaikė laiku ir vietoje.