Macaw.lt/Paslaugos/Skaitmeninė rinkodara

Skaitmeninė rinkodara

Penki žingsniai norint pasiekti geresnių rezultatų skaitmeninėje rinkodaroje
Sužinoti daugiau

Skaitmeninė rinkodara

XX a. pabaigoje dominavo tradiciniai reklamos kanalai: televizija, radijas, spauda, lauko reklama. Jais buvo galima efektyviai ir greitai pasiekti vartotojus. Tačiau ilgainiui vartotojai įgijo savotišką imunitetą reklamai. Neaprėpiamos interneto galimybės verslui diktuoja žaidimo sąlygas. Įsitvirtinti, suklestėti ir išlikti sudėtingomis konkurencijos sąlygomis nežinant interneto vartotojų įpročių, poreikių ir technologijų poveikio tampa neįmanoma. Vien klasikinės rinkodaros dėsniais ir principais paremtas verslas šiuolaikinių technologijų klestėjimo amžiuje užprogramuotas pražūčiai.

Skaitmeninė rinkodara – tai marketingo rūšis kurioje verslo tikslams pasiekti yra pasitelkiamos internetinės technologijos. Per pastaruosius metus, toks savo verslo reklamavimo tipas išaugo itin smarkiai ir panašu, jog tikrai artmiausiu metu nesustos populiarėti. Palyginis su tradiciniai reklamos metodais, skaitmeninės rinkodaros formos padeda reklamuoti savo verslą už ženkliai mažesnę kainą, tačiau kartu suteikia galimybę pasiekti savo tikslinę auditoriją labai efektyviai. Apart šių pliusų yra ir kur kas daugiau privalumų kurie yra labai naudingi bet kokios srities verslininkams.

Kaip mes galime padėti Jūsų verslui?

  • Nustatome pagrindinius Jūsų rinkodaros tikslus;
  • Sukuriame „pirkėjo“ profilį;
  • Parenkame optimaliausius komunikacijos kanalus ir įrankius;
  • Sukuriame turinio planą;
  • Įgyvendiname parengtą strategiją bei pateikiame pasiektus rezultatus;

We love challenges

What's your challenge?

„Macaw“ yra ilgametis „Microsoft“ partneris, todėl mūsų klientai gali džiaugtis naujausiais ir inovatyviausiais sprendimais, kurie Jūsų bendrovei padės optimizuoti darbo procesus bei padidins produktyvumą. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis.