Macaw.lt/Paslaugos/Business Applications

Aplikacijos verslui

Siekiant prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančio pasaulio, reikalingos tinkamos technologijos – išmaniosios programėlės, kurios įgalina darbuotojus dirbti efektyviau, produktyviau ir atliepiant klientų poreikius.
Sužinokite daugiau

Paverskite savo idėjas verslo programėlėmis

Šiandien mobiliosios programėlės naudojamos daugelyje sričių, tiek kasdienėje veikloje, tiek darbo aplinkoje, todėl vis labiau pasineriama ne tik į mobiliųjų aplikacijų vartojimą, bet ir jų kūrimą. Daugiau nei prieš penketą metų, mobiliosios aplikacijos (programėlės) buvo skirtos pramogai, dabar jos yra vienas pagrindinių įrankių didinančių verslo našumą. Mobiliosios programėlės tampa būtinu (angl. „must have“) įrankiu norint pasiekti daugiau potencialių vartotojų. Vis labiau suprantama, kad mobiliųjų aplikacijų kūrimas tampa vertinga ir didelį pelną nešančia investicija.

Power Apps ir Power Platform

„Power Apps“ yra programų, paslaugų, jungčių ir duomenų platformos paketas, suteikiantis greitą programų programavimo aplinką, kad būtų galima kurti pasirinktines programas, skirtas jūsų verslo poreikiams. Naudojant „Power Apps“, galite greitai kurti tinkintas įmonės programas, kurios sujungia jūsų verslo duomenis laikomus arba esančius duomenų platformoje („Common Data Service“) ar įvairiuose interneto ar patalpose esančiusoe duomenų šaltiniuose („SharePoint“, „Microsoft 365“, „Dynamics 365“, SQL Serveryje ir t.t.).

Programos, sukurtos naudojant „Power Apps“, suteikia raiškiosios verslo logikos ir darbo eigos galimybių, kad jūsų rankiniai verslo procesai būtų transformuoti į skaitmeninius, automatizuotus procesus. Be to, programos, sukurtos naudojant „Power Apps“, naudoja interaktyvų dizainą ir gali sklandžiai veikti naršyklėje arba mobiliuosiuose įrenginiuose (telefone arba planšetiniame kompiuteryje). „Power Apps“ „demokratizuoja“ pasirinktinių verslo programų kūrimo galimybes ir leidžia vartotojams kurti daug funkcijų naudojančias pasirinktines verslo programas nerašant kodo.

„Power Apps“ taip pat yra išplėstinė platforma, kuri leidžia profesionaliems kūrėjams programiškai sąveikauti su duomenimis ir metaduomenimis, taikyti verslo logiką, kurti pasirinktines jungtis ir integruoti jas į išorinius duomenis.

Gera žinia ta, kad Microsoft Power Platform suteikia ne tik reikiamą pagalbą, bet ir įgalina jūsų darbuotojus savarankiškai kurti programėles be programavimo žinių. Ši platforma padės automatizuoti procesus, pasiekti reikiamus duomenis ir supaprastinti verslo programėlių kūrimą. Visa tai darbuotojams suteiks daugiau autonomijos, kuri padės greičiau prisitaikyti prie pokyčių.

Aplikacijos verslui

Verslui svarstant apie procesų optimizavimą ir išmaniųjų aplikacijų diegimą, visada kya klausimas: kaip suprasti, kokias technologijas yra geriausia pasirinkti. Mes esame šios srities ekspertai ir padėsime Jums ne tik diegiant sprendimus, bet ir pasirenkant labiausiai Jūsų įmonės poreikius atitinkančius sprendimus.